سلام

در تهیه این چک لیست سعی شده که جزئی ترین موارد هم از قلم نیافتد . به عبارتی بهتر ، دانش آموزان ضعیف مد نظر قرار گرفتند .

روش استفاده از این چک لیست ها به سلیقه ی شما مربوط می شود . می توانید به نمره خیلی خوب 1 و به نمره نیاز به تلاش 4 بدهید . یا از علامت + یا - استفاده کنید . البته چون نمرات در طول سال تحصیلی تغییر می کند بهتر است از مداد برای نمره دادن استفاده بفرمائید .

برتری این گونه چک لیست ها نسبت به چک لیست های انفرادی در این است که ما می توانیم در سریع ترین زمان ممکن بفهمیم دانش آموزان در کدام مبحث مشکل دارند و یا قوی هستند .

چک لیست ریاضی جدید ششم 95

این چک لیست ها با فونت Mj-Faraz نوشته شده اند ، اگر مایل هستید بدون به هم ریختی فونت چک لیست ها را دریافت کنید ، توضیحات پست http://bjschool.blog.ir/post/5454 را مطالعه بفرمائید یا این که نسخه PDF را دانلود کنید . ولی اگر قصد ویرایش چک لیست با همین فونت را دارید لازم است فونت Mj-Faraz را دانلود کنید .

دریافت نسخه PDF
عنوان: چک لیست ریاضی جدید - 95 - ششم
حجم: 675 کیلوبایت


دریافت نسخه قابل ویرایش
عنوان: چک لیست قابل ویرایش ریاضی جدید ششم
حجم: 37.4 کیلوبایت


پذیرای پیشنهاد شما در مورد این چک لیست هستیم .

جدید 13 / 9 / 96 :

برای پر کردن این چک لیست ها بهترین راه برگزاری آزمون بر اساس صفحات کتاب است ، جهت رفاه حال شما همکاران ، به مرور زمان نمونه سوالاتی در لینک زیر قرار داده خواهد شد :

دانلود نمونه سوال ریاضی ششم بر اساس صفحه


موضوعات مرتبط :
چک لیست